Entrants MDDX14

updated at 8.00 am,  28th May,  2014

14 Middlesex Central Entrants, 2014

First Name
Surname
Age
School
First Name Last Name Section B/G School
Nahid Ali 11 B Carlton Primary
Zain Ali 9 B UCS
Hajar Al-Tememy 11 G Brackenbury Primary School
Thomas Angell 9 B Ravenscourt Park Prep
Kyle Arkley 9 B Carlton Primary
Omid Ashoorzada 11 B Brackenbury Primary School
Saul Atchinson 8 B University College
Nik Babourine 15 B UCS
Martin Baup 6 B Andre Malraux
Zineb Benjelloun-Touimi 8 G Little Ealing Primary School
Dishith Borra 7 B Falcon Boys School
Ryan Breich 8 B St Bryanston Square
Alec Brooke 9 B Westminster Under School
Jermaine Brown 11 B Coleridge School
Gianluca Burrows 9 B St Mary Magdalen
Menelike Campbell 13 B Urswick
Aman Castronovo 8 B Fitzjohns
Amir Castronovo 11 B Fitzjohns
Nancy Chamberlain 8 G Coleridge School
Pranay Chauhan 13 B Mill Hill County High
Benji Chesworth 9 B St Paul’s CofE
Han-sen Choong 9 B Brooklan Infant School
Yubo Choong 8 B Brookland Infant School
Edmond Chow 10 B Goodwin School
Emma Clark 9 G John Betts Primary
Laura Clark 11 G John Betts Primary
Cameron Cobb 7 B Falcons School for boys
Jonah Collett 8 B Norland Place
Gabriel Collinson 8 B John Betts Primary
Zaki Cutner 15 B UCS
Jack Davey-Castro 7 B Carlton Primary
Johnnie Davis 9 B St John’s
Finn Davis 8 B St Johns Walham Green
Lola De Krvijff 8 G Princess Frederica
Nilomi Desai 9 G Lady Eleanor Holles
Ilke Deuce 12 G Urswick
Zakaria Doufani 11 B Carlton Primary
Sam Dye 8 B Norland Place
Elyas Efthimiou 7 B Connaught House
George Eglen 9 B Heathside
Sasha Erenburg 7 G St Barnabas + St Philip’s
Finn Evans 7 B St Johns Walham Green
Tom Falloner 7 B The Phoenix
Diogo Ferreira 10 B St Mary & St Michael’s Catholic
Kacper Filar 13 B Urswick
Nao Fukui 8 B Westminster Under School
Pranali Gadoya 14 G Wimbledon Common
Patrick Garman 8 B Wetherby Prep
Aimee Gee-grant 10 G Channing Junior
Matthew Goodfellow 9 B Ecole Jacques Prevert
Eesha Grover 14 G Wimbledon Common
Inayat Hamid 11 B Carlton Primary
Martin Hands 7 B St Johns Walham Green
Josh Hanouka 7 B Golder’s Hill
Lincoln Hartley 7 B John Betts Primary
Oliver Hastings 7 B St Barnabas + St Philip’s
Arabella Heath 9 G Pembridge Hall
Turner Hershenson 8 B Fitzjohns
Miles Hitchcock 9 B Westminster Under School
James Hodgson 11 B Coleridge School
Miles Hodgson 8 B Coleridge School
Ben Hugh 7 B Golder’s Hill
Charles Jackson 10 B Coleridge School
Alexander Jamieson 9 B Ecole Jacques Prevert
Harris Johnston 7 B Brookland Infant School
Ariana Jones 8 G Coleridge School
Lazar Kasic 7 B St Barnabas + St Philip’s
Lola Kimberley 8 G Andre Malraux
Zac Knox 8 B Norland Place School
Baishnaui Kumari 12 G Mill Hill County High
James Lamont 8 B Christopher Hatton
Robert Lamont 10 B Christopher Hatton
Dalia Lazarov 7 G Maria Montessori
Stella Lee 7 G The Phoenix
Jacob Leigh 8 B The Hall
Luc Levene 8 B The Hall
Matteo Lievens 10 B UCS
Samuel Liu 9 B Westminster Under School
Killian Magee 9 B Wetherby Prep
Rauf Malik 8 B Westminster Under School
Jamie Man 8 B University College
Nazneen Miah 10 G Christopher hatton
Brian Morris 9 B Westminster Under School
Adam Moulla 9 B Andre Malraux
Reyan Nadji 11 G Carlton Primary
Dashiel Nason 10 B Westminster Under School
Anshuman Nautiyal 7 B Westminster Under School
Harvey Nelson 9 B St Mary Magdalen
Lucas NG 10 B
Eddie Norbury 10 B Coleridge School
Morayo Ogungbesan 13 G Surbiton High
Alfie Onslow 10 B Sheen Mount
Teddy Onslow 9 B Sheen Mount
James Parry 11 B Westminster Under School
Leo Pavell 9 B St Paul’s CofE
Noah Pavell 9 B St Paul’s CofE
Hugh Pearce 8 B Coleridge School
Hamza Pereira 9 B Latymer Prep
Elizabeth Peto 7 G Christopher Hatton
Amelia Agnes Pike 7 G St Paul’s CofE
Louis Pike 9 B St Paul’s CofE
Alexandra Pilz 7 G Connaught House
William Power 9 B Fitzjohns
Hector Pringot 8 B Carlton Primary
Paul Pringot 10 B Carlton Primary
Maahir Puri 8 B The Hall
Raisin Quirke 9 B St Mary Magdalen
Jeremy Ramsey 8 B Westminster Under School
Evan Richards 12 B Urswick
Oliver Roast 8 B Fulham Prep
Tel Robinson 13 B Urswick
Adam Rosenthal 11 B St Paul’s CofE
Elias Rosenthal 9 B St Paul’s CofE
Ben Rothschild 9 B Maria Montessori
Sam Rowell 12 B Urswick
Remy Rushbrooke 9 B St Paul’s CofE
Ayaan Sanger 7 B The Phoenix
Zack Saurymper 7 B Golder’s Hill
Oliver Shaw 8 B UCS
Max Silverman 7 B Golder’s Hill
Luke Sokhal 12 B Urswick
Anna Stachniak 10 G ESPS
Patrick Stanislaus 11 B St Mary & St Michael’s Catholic
Joseph Stern 9 B Westminster Under School
Rebecca Stern 7 G Norland Place
Oliver Tang 10 B Sheen Mount
Benjamin Tery 10 B Carlton Primary
Nandinee Thatte 8 G Grove Road Primary
Nishchal Thatte 7 B Grove Road Primary
Ned Thomas 9 B Ravenscourt Park Prep
Jimmy Turner 9 B Ravenscourt Park Prep
Gil Tydeman 9 B The Hall
Zach Tydeman 7 B The Hall
Michael Uriely 8 B Westminster Under School
Jean Ruy Vacelet 10 B Ecole Andre Malraux
Ethan Venho-Jones 7 B St Barnabas + St Philip’s
Luca Viezzoli 11 B St Philips School
Ananth Vijayakumar 13 B Southborough High
Ryan Voecks 10 B UCS
Lam Vu 13 B Urswick
Isabelle Wattis 9 G John Betts Primary
Levi Weston 8 B Christopher Hatton
Sophera Whiu 9 G Pembridge Hall
Vigus Widdicombe-gasson 9 B St John Walham Green
Lulu Wilcke 7 G The Phoenix
Elowen Woad 10 G Channing Junior
Nicolas Wright-rocafort 7 B Eaton House Belgravia
Rei Yamahara 11 B University College
Eyal Yavor 7 B Heathside
Yoav Yavor 10 B Heathside
Rupert Yeung 10 B Westminster Under School
Allegra Zeier 9 G Pembridge Hall
Patrick Zgonec Jones 7 B Heathside