Entrants MDDX 15

 

updated 10.00 am 15th May 2014

15. Middlesex North MF Entrants, 2014

First Name Surname School
Akinola Adesina 13 B St John’s Senior School
Aishi Agarwal 9 G Westlodge Primary and Middle School
Zayd Ahmed 10 B Alpha  Prep
Kwame Amony-ephraim 12 B St John’s Senior School
Amudhu Anandarajah 10 B St Anselm’s Catholic
Kothai Anbarasan 8 G Chase Side Primary
Thiruvengadam Anbarasan 11 B Chase Side Primary
Niroshan Anton Nixon 12 B St Gregory’s Catholic Science College
Timothy Arocha 15 B St Gregory’s Catholic Science College
Daniel Aserkoff 7 B The Hall
Josen Ayiramala 13 B St Gregory’s Catholic Science College
Beatriz Azevedo Cordeiro 12 G St Gregory’s Catholic Science College
Nimit Bakrania 13 B St John’s Senior School
Daniel Barnett 9 B St John’s School
Adern Baxter 7 B Manorside School
Daniel Beilin 13 B St Gregory’s Catholic Science College
Anika Bhargava 7 B North London Collegiate
Amogh Bhartia 8 B Buckingham College prep
Ali Bhatia 9 B Chiswick Chess School
Imaan Bilgrami 9 G North London
Kenan Bouvier 10 B Heathside Prep
Emily Bramah 10 G St Mary’s
Harry Brozel 9 B Muswell Hill Primary
Sebastian Burbidge 8 B Highgate Junior
Rebecca Carter 9 G Manorside School
Kyle Cassiano 15 B St Gregory’s Catholic Science College
Manaank Chandwani 9 B Buckingham College prep
Ish Chhabra 10 B Barham
Sam Cohen 12 B Akiva School
Ethan Cohn 11 B Akiva
Noah Collings 9 B St. John’s Northwood
George Coombs 12 B Wetherby Prep
Harry Coombs 10 B Wetherby Prep
Jason Covey 10 B Barnet Knights
Maya Grace Cragg-hine 7 G Annemount School
Noah Cruise 8 B Fitzjohns Primary School
Johnny Cubbon 10 B John Betts Primary
Shaniah Dacosta 12 G St Gregory’s Catholic Science College
Aryan Daga 9 B The Hall School
Tofunwa Daniel 8 G North London Collegiate
Teniola Daniel 11 G North London Collegiate
Theo Davies 7 B Falcons Pre-Prep School for Boys
Edward Dean 7 B Annemount School
Maxwell Delorenzo 10 B Westminster Under
Sebastian Delorenzo 8 B Westminster Under
Ben Dervish 7 B Chase Side Primary
Sam Dervish 9 B Chase Side Primary
Jagdeep Dhemrait 13 B WHTC
Dana Dostanova 8 G North London Collegiate
Anton Drel 7 B Golders Hill
Tomas Drews 9 B Fitzjohns Primary School
Kate Driscoll 9 G North London Collegiate
Asim Efe Ozdemir 7 B Manorside School
Sean Flynn 15 B Cardinal Vaughan Memorial
Samson Ford 9 B William Patten
Maya Gardi 10 G North London Collegiate
Sanjay Gautam 16 B Bishop Douglass School
Surush Ghosh 9 B Ankur Chess Royals
Pranav Gill 8 B Wetherby Prep
Alexandre Gillet 9 B Falcons Pre-Prep School for Boys
Mathieu GIllet 11 B Falcons Pre-Prep School for Boys
Zak Glazer 7 B Haberdashers
Daniel Goodlad 9 B Eversley Primary
Stephen Goodlad 7 B Eversley Primary
Flynn Gordon 10 B John Betts Primary
Mason Harding 8 B St John’s School
Harnan Hariharnathan 9 B Buckingham College prep
Jobe Hart 8 B Holland House School
Sebastian Hill 12 B St Gregory’s Catholic Science College
David Hodaj 10 B Wilbury Primary School
Aaron Horby 7 B Manorside School
Avril Chloe Hsu 8 G North London Collegiate
Daniel Hughes 7 B Falcons Pre-Prep School for Boys
Diora Ibraginova 8 G North London
Antony Jacob 13 B St John’s Senior School
Nandini Jain 10 G Westlodge Primary and Middle School
Dexter James 8 B
Thomas James 7 B Annemount School
Tia Jani 10 G North London Collegiate
Ethan Jayesinghe 10 B Alpha  Prep
Eliza Jordan 9 G William Patten
Amee Joshi 8 G North London Collegiate
Dominic Joslin 9 B St John’s Northwood
Petr Kaloev 10 B Wetherby Prep
Marcos Kantaris 9 B St John’s School
Ishan Karurkar 10 B Westlodge Primary and Middle School
Hannah Kassam 7 G North London Collegiate
Joshua Kay 8 B Brookland Infant school
Emilia Keat 7 G Heathside Prep
Amin Khan 11 B Whiteheath Junior
Saad Khan 8 B Holland House School
Adam Khunda 7 B Haberdashers
Gabriel Kinsley 8 B St John’s Northwood
Cameron Klingher 14 B Christ College
Dominic Klingher 11 B St Joseph’s
Andrew Krehovetski 12 B St Gregory’s Catholic Science College
Victor Krenitskiy 11 B St Anselm’s Catholic
Sabina Kudykov 9 G Holland House School
Marcus Kung 9 B Highgate Junior
Benny Landeck 8 B Brookland Junior School
Euijin Lee 11 B St Anselm’s Catholic
Leo Levy-Wade 7 B Manorside School
Miles Liversidge 7 B Chase Side Primary
Timothy Locke 13 B St John’s Senior School
William Lovell 11 B The Hall
Lara Mallin 11 G Channing junior
Atreya Mandnikar 14 B Harrow High School
Leo Manna 9 B Kew College
Kavan Manouchehry Vahed 13 B St John’s Senior School
Anna Markova 8 B St Cecilia’s
Aarushi Marwaha 10 B Alpha  Prep
Devansh Marwaha 12 B Alpha  Prep
Billy Mccann 9 B St John’s Northwood
Rory Mclean 10 B Highgate Junior
Harshil Mehia 11 B Alpha  Prep
Kabir Mehrotra-Bhatia 10 B Westlodge Primary and Middle School
Sara Merali 8 G Holland House School
Mairaj Mobeen 14 B Hatch end High
Gabriele Montone 10 B St Anselm’s Catholic
Guganeshan Muralitharan 10 B West Lodge Primary
Ammaar Murshid 12 B Park High School
Auntik Nabi 12 B St John’s Senior School
Nirosh Navaneethan 11 B Hadley Wood School
Sajush Navaneethan 10 B Hadley Wood School
Ben Nettleton 9 B William Patten
Charlie Nettleton 18 B Harrow Chess Club
Reuben Obadiah 8 B Garden Suburb
Charlotte Onona 9 G Barnet Knights
Olivia Onona 8 G Barnet Knights
Reshat Osman 16 B St John’s School
Oberon Palmer-griffith 13 B Broomfield
Aaran Patel 11 B Alpha  Prep
Aran Patel 7 B Haberdashers
Dylan Patel 10 B Alpha  Prep
Ralitsa Peeva 9 G St John’s C of E
Magdalena Pepek 12 G St Gregory’s Catholic Science College
Eyal Peretz 7 B
Theo Plaskow 8 B Brookland
Oscar Pollack 12 B Coldfall Primary School
Anaya Popat 10 G NLCS
India Premjithlal Bhaskaran 9 G St James Junior School
Hongfei Qiao 14 B Dagenham Park Church Of Englad
Soumiya Ragavan 14 G Nonsuch High School
Arav Raja 9 B Highgate Junior
Oscar Rampley 11 B Coldfall Primary School
Ariella Remus-Elliot 7 G Heathside Prep
Jake Remus-Elliot 8 B Heathside Prep
Luke Remus-Elliot 12 B Heathside Prep
Tai Remus-Elliot 10 B Heathside Prep
George Robertson 7 B Hazelwood School
Federico Rocco 12 B Garden Suburb
Jonathan Rodriquez 11 B St Anselm’s Catholic
Jos Ross-Brown 11 B Hadley Wood School
Jackson Runquist 7 B Falcons Pre-Prep School for Boys
Rohan Sanghrajka 11 B Holland House School
Ethan Sanitt 12 B Garden Suburb
Jacqueline Sanitt 8 G Garden Suburb
Leo Sanitt 10 B Garden Suburb
Mukampikai Satheeswaran 10 G North London Collegiate
Shunsuke Satoh 13 B St John’s Senior School
Zack Saurymper 7 B Golder’s Hill School
Anisha Sawhney 9 G North London Collegiate
Ziggy Schwager 7 B Golder’s Hill School
Zachary Scott 12 B St John’s Senior School
Maya Shah 7 G North London Collegiate
Rohan Shah 8 B Holland House School
Veer Shah 8 B Buckingham College prep
Veer Shah 9 B Holland House School
Kian Shah 7 B Holland House School
Shiv Shant 8 B Highgate School
Oliver Shaw 9 B Highgate Junior
Aryan Sheth 11 B Buckingham College prep
Paarth Singhal 11 B Alpha  Prep
Inaki Soete-Lopez 7 B Manorside School
Jamie Spero 8 B Brookland Junior
Mohammad Sudai Arif 8 B Holland House School
Girishanth Sureswaran 15 B Queens Elizabeth Boys
Michael Tav-Sikorski 8 B Highgate School
Niya Thadani-six 11 G Brookland Junior School
Vedant Trivedi 11 B Barham Primary
Eoghan Tucker 8 B Barnet Knights
Kamoliddin Usman 11 B Bush Hill Park
Rodrigo Vallejo Luftig 7 B Hazelwood School
Ralitza Vanguelova 8 G North London Collegiate
Alisha Vyas 7 G North London Collegiate
Marina Wagner 9 G Highgate School
Harvey Walton 8 B Hadley Wood School
Leon Wolanski 11 B St Pauls CE
Scarlet Wolstenholme 7 G St Margarets
Nathaniel Wray 13 B St John’s Senior School
David Xu 10 B Aylward Primarys School